دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق عرضه می‌شود

محمدابراهیم صادقی دبیر نمایشگاه شرکت‌‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، از برگزاری دومین دوره این نمایشگاه خبر داد و گفت: دومین دوره نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و فناور از امروز پنج‌شنبه ۱۹ مهر تا ۲۲ مهرماه در محل نمایشگاه‌های دائمی بوستان گفتگو برگزار می‌شود و عموم مردم می‌توانند از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ از این نمایشگاه بازدید کنند. 

وی افزود: شرکت‌هایی که در نمایشگاه حضور دارند از شرکت‌های دانش بنیان هستند و تعداد محدودی شرکت‌های خلاق در نمایشگاه حضور دارند و این شرکت‌ها از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ارزیابی شده و تاییدیه دانش‌بنیان بودن دارد. 

به گفته وی، ویژگی اصلی این شرکت‌های نفت که هم تولیدکننده داخلی هستند و هم صاحب دانش هستند. 

صادقی گفت: این شرکت‌ها دارای دانش هایتک هستند و محصولاتشان کاملا ایرانی است. مجموعه فروش این شرکت‌ها در یک سال مالی گذشته حدود ۱۱۰۰ میلیارد تومان بوده و این شرکت‌ها اشتغال‌های چند صدنفری ایجاد کردند که قرار است در این نمایشگاه به شرکت‌های برتر که دارای فروش بالایی از محصولاتشان هستند مدال برند ملی اهدا می‌کنیم و برخی شرکت‌ها مدال اشتغال ملی را دریافت می‌کنند و مدال اشتغال دانش‌بنیان نیز به برخی شرکت‌ها داده می‌شود. بحث رونمایی از محصولات را هم داریم که تعداد قابل توجهی از محصولات رونمایی می‌شود. 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *