احکام اعضای شورای برنامه‌ریزی درسی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای صادر شد

به گزارش خبرنگار گروه‌ علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، در راستای استقرار نظام یکپارچه آموزش عالی فنی و حرفه ای و به منظور تحقق سیاست‌های کلان آموزش‌های مهارتی و تسهیل در فرآیند تصمیم گیری و با اعلام موافقت وزارت علوم برای نخستین بار مجوز تشکیل شورای مستقل برنامه ریزی آموزش های عالی فنی و حرفه ای در دانشگاه فنی و حرفه ای صادر شد.

بر اساس این گزارش، با توجه به نامه ارسالی از معاونت آموزشی وزارت علوم خطاب به رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای مقرر شد تا  ۲۷ اسفندماه ۹۶ با اعلام اسامی و انتخاب نهایی اعضا، شورای برنامه ریزی مستقل در دانشگاه فنی و حرفه ای تشکیل شود.

همچنین، اعضای این شورا متشکل از رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای، مدیرکل برنامه ریزی آموزشی وزارت علوم، معاون آموزشی دانشگاه، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، یک تن از مدیران مرتبط با شورا، دو تن از صاحب نظران صنعت و فضای کسب و کار و یک یا دو نفر از اعضای هیات علمی دارای تجربه یا دانش تخصصی است.

به گزارش فارس، طبق آخرین اطلاعات کسب شده، احکام اعضای شورای برنامه ریزی آموزش‌های عالی فنی‌وحرفه‌ای این هفته از سوی معاون آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری صادر خواهد شد.

ریاست این شورا بر عهده رئیس دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای خواهد بود که تأثیر بسیاری در بهبود کیفیت آموزش ها و برنامه‌ریزی‌های آتی این دانشگاه خواهد داشت.

گفتنی است، این شورا با پیگیری‌های ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای تشکیل شده است که به گفته وی تأثیر بسیاری در کیفیت‌بخشی آموزش ها و جذابیت درسی برای دانشجویان و متقاضیان تحصیل در دانشگاه فنی و حرفه‌ای خواهد داشت.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *