برگزاری اردوی جهادی در سه استان کشور توسط اتحادیه انجمن‌ها اسلامی دانشجویان مستقل

سعید تواناراد عضو شورای مرکزی و مسئول واحد اجتماعی اتحادیه انجمن‌ها اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: گروه جهادی معین امسال در سه استان خوزستان، سیستان و بلوچستان و کرمانشاه اردوی جهادی برگزار خواهد کرد. 

تواناراد افزود: اردوهای گروه جهادی «معین»  اتحادیه انجمن‌ها اسلامی دانشجویان مستقل در حوزه‌های عمرانی، فرهنگی، بهداشت و درمان و دامپزشکی برگزار می‌شود. 

توانا با اشاره به برنامه ریزی اتحادیه برای تقویت رویکرد اجتماعی خود گفت: گسترش اردوهای جهادی از جمله برنامه‌های اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل است خصوصا آنکه این مسئله از جمله تاکیدات رهبر معظم انقلاب به تشکل‌های انقلابی بوده است.

وی افزود: حضور دانشجویان که آیندگان کشور هستند در اردوهای جهادی سبب آشنایی آنان با کمبودها و محرومیت‌ها یا بعضا پیشرفت‌هایی که بعد از انقلاب در زندگی روستایی محقق شده است می‌شود و قطعا در نگاه آنان در برنامه ریزی‌ها و مطالبات از مسئولین موثر واقع می‌شود.

مسئول واحد اجتماعی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی باید در راه تحقق عدالت اجتماعی قدم های موثرتری بردارد، افزود: یکی از مشکلاتی که در بین مسئولین وجود دارد عدم آگاهی از نقاط محروم و محرومین در کشور است. این مسئله سبب آن شده است که بعضا سیاست‌ها و برنامه ریزی‌ها هیچ کمکی برای رفع محرومیت نکند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *