دعوت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان از مردم برای حضور در راهپیمایی فردا

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در بیانیه ای ضمن تبریک دهه مبارک فجر از مردم خواست با حضور پر شور خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن و این حرکت عظیم مردمی و وحدت بخش مشت محکمی بر دهان استکبار و یاوه‌گویان زده و با مشت‌های گره کرده فریاد استقلال، آزادی و عظمت ایران اسلامی را به گوش جهانیان برسانند.

متن این بیانیه به شرح زیر است: 

« اکنون در آستانه ی سی و نهمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی قرارداریم، انقلابی که مشابه آن را جز در صدر اسلام نمی‌توان یافت.

تنها وحدت و هم صدایی تمام اقشار مردم و رهبری روحانیت مبارز بود که توانست شاهنشاهی و استعمار را مغلوب کرده و برهمه فائق آید.

حال که به گذشته می‌نگریم فرسنگ‌ها جلو رفته ایم…

کشوری که روزگاری ژاندارم منطقه بود، معاهده ننگین کاپیتولاسیون را پذیرفته بود، کسری نفتی غربی‌ها را جبران می‌کرد و در برابر فروش نفت، پایگاه نظامی با انبوه اسلحه‌هایی که ارتش وابسته به مستشاران خارجی در جهت اهداف همان دولتها به کار می گرفت بنا می کرد، امروز در کل منطقه ی غرب آسیا معادلات آمریکایی ها را بهم ریخته است.

کشوری که زمانی اقتصاد و تلوزیونش در دست صهیونیستهای بهایی نما بود، امروز اسرائیل را کلیومترها از مرزهای سابقش عقب زده و تحت محاصره متحدانش در آورده است.

کشوری که سالها دانشگاه داشت اما برای ساختن یک سد و آسفالت جاده یا عمل ساده پزشکی محتاج متخصصین خارجی بود امروز نه تنها محتاج نیست، بلکه در فناوری نانو، هسته ای، فضایی، سد سازی و…بهترین رتبه ها را کسب کرده است.

نفوذ نرم جمهوری سلامی در قلب ملت های مسلمان و آزادی خواه، رشد شاخصهای عدالت اجتماعی علی رغم تمام کمبودها و تبلیغات منفی و پرورش بزرگ مردانی چون طهرانی مقدم ها، احمدی روشن ها و…نیز گوشه ای دیگر از دستاوردهای انقلاب را سلامی است

اینها همه از اهداف انقلاب بودند اما همه اهداف انقلاب نبودند! انقلاب اسلامی ایران، قله‌ها را نشانه گرفته و  هیچ کمبود و نقصی را نمی پذیرد.

گرچه دشمنان انقلاب هر روز به دنبال طرح توطئه جدید اقتصادی، فرهنگی و….هستند و از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند، اما درعین حال وضعیت مفاسد اقتصادی و اخلاقی، آسیب های اجتماعی، تبعیض، نظام بانکی، صنعت خودروسازی و…به هیچ وجه شایسته جمهوری اسلامی ایران نیست!

در تمام این سالها مسئولینی را در جمهوری اسلامی می بینیم که در عمل اندک اعتقاد و تقیدی به اهداف انقلاب نداشتند و مع الاسف حتی در دو دهه اخیر بسیاری از آنها آشکارا به آرمان های انقلاب اسلامی حمله ور می شوند!

ملت بزرگ ایران نشان داده همانند دوران دفاع مقدس با کمبودهای مادی می‌سازد اما با فساد و تبعیض هیچگاه سر سازش ندارد، مادامی که مسئولان با مردم همراه باشند بزرگترین تکانه‌های اقتصادی تاثیری نخواهد داشت اما هنگامی که مسئولان برای خود امتیازات ویژه و ژن خوب قائل باشند، یأس و سرخوردگی است که روز به روز به جامعه تزریق می شود

اما انقلاب از مردم و متعلق به مردم بوده است و با وجود قصور مسئولان، این مردم بودند که خود «قیام لله» کردند و جریان انقلاب را پیش بردند و می‌برند و دیر نیست که امواج زلال انقلاب، بسیاری از زباله‌هایی که در مسیرش قرار دارند را کنار بزند و آنگاه خواهیم دید که موانع چگونه با سرعت از میان برداشته خواهد شد و باز هم جهانیان را به شگفت خواهد آورد و به قول امام عزیزمان، امیدواریم که این نهضت به نهضت بزرگ اسلامی حضرت ولی عصر(عج) متصل بشود.

در آخر از مردم عزیز ایران اسلامی دعوت می‌نماییم که با حضور پر شور خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن  و این حرکت عظیم مردمی و وحدت بخش مشت محکمی بر دهان استکبار و یاوه گویان زده و با مشت‌های گره کرده فریاد استقلال، آزادی و عظمت ایران اسلامی را به گوش جهانیان برسانند.»

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *