راه اندازی شبکه نخبگان اساتید در پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، بیژن رنجبر سرپرست پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد با تاکید بر لزوم حمایت همه جانبه دانشگاه از نخبگان در جامعه گفت: پژوهشگاه مرکز ی دانشگاه آزاد اسلامی در این زمینه و به منظور حمایت از نخبگان دارای برنامه‌های و سیاست‌های ویژه ای است که به زودی اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره به اهداف و اولویت‌های پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: برنامه ریزی برای راه اندازی شبکه نخبگان اساتید از برنامه‌ها و اولویت‌های اصلی پژوهشگاه است.

سرپرست پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در واقع شبکه نخبگان توسط باشگاه پژوهشگران جوان بین دانشجویان و توسط پژوهشگاه مرکزی بین اساتید فعال خواهد شد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی ۵۰ درصد ظرفیت آموزش عالی کشور را برعهده دارد، خاطر نشان کرد:‌ باید سیاست‌های دانشگاه آزاد اسلامی را به سمت تجاری سازی فعالیت های پژوهشی سوق دهیم.

رنجبر، مهم‌ترین کارکرد دانشگاه‌ها در حال حاضر را حل مسئله دانست و گفت: هنر دانشگاه در این عصر، رفع نیازهای صنعت و جامعه و چاره‌اندیشی و حل مشکلات آنها در جهت افزایش رفاه و معیشت مردم است.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *