اعتراض بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما به اقدام ساختارشکنانه برخی اساتید این دانشگاه

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس،بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما طی بیانیه‌ای اقدام ساختارشکنانه برخی اساتید این دانشگاه را محکوم و نسبت به این اقدام اعتراض کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است: 

« این نامه سرگشاده را رنجنامه‌ای بدانید از سوی فرزندان پیر جماران که کمال‌شان را در تبعیت محض از امام خامنه‌ای می‌دانند. البته رنجنامه‌ای که در بطن خود کینه‌ای مقدس از مستکبران و ظالمان جهان را نگه داشته است.

رنجنامه‌ای که فقط رنجنامه نیست؛ مطالبه‌ای است در مسیر تحقق آرمان‌های واقعی حضرت روح الله و نائب برحقش حضرت امام خامنه‌ای.

مرگ بر آمریکا تنها یک شعار نیست، بلکه اعتقاد ماست و مرگ بر یک جغرافیا نیست بلکه مرگ بر یک تفکر است. مرگ بر تفکر لیبرال دموکراسی، تفکر استعمارگر و بالاخره تفکر اسلام سرمایه داری و اسلام آمریکایی است.

متاسفانه این روزها و در حالی که هنوز دو روز از حماسه نهم دی ماه نگذشته است و کشور آبستن اغتشاشات و فتنه داخلی جریانات معاند و ضد انقلاب با حمایت آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل سعود و برخی از گروهک‌های منافقین و تکفیری است،  برخی از اساتید و دانشجویان در دانشگاه صدا و سیما پیدا شده اند که در دفاع از رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی و شیطان بزرگ روزنامه کیهان را بر روی نماد این دو رژیم انداخته و وارد دانشگاه صدا و سیما می‌شوند.

آیا جای چنین اساتیدی در دانشگاه صدا و سیماست؟ آیا چنین اساتیدی قرار است دانشجویان متعهد و انقلابی برای تحصیل در دانشگاه صدا و سیما جذب و گزینش کنند؟ آیا اینان قرار است در جنگ نرم به مقابله با عملیات روانی چندلایه دشمنان و پیاده نظام داخلی شان علیه رسانه ملی بپردازند؟ بسیار متاسفیم در دانشگاهی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب قلب تپنده رسانه ملی نام گرفته است اینک اساتید و دانشجویانی در این مجموعه رسوخ و نفوذ کرده اند که چنین آشکارا از رژیم غاصب صهیونیستی دفاع می کنند.

شایسته نیست یکی دو استاد دانشگاه صداوسیمای جمهوری اسلامی، شأن استادی  را رعایت نکند و به اراده و اعتقاد دانشجویان و اساتید در نشان دادن نفرت و انزجار خود از حمایت‌های کاخ سفید از رژیم غاصب صهیونیستی، بی‌حرمتی کنند  و با ژست روشنفکرمأبانه خود به جای قدم گذاشتن بر روی پرچم شیطان بزرگ، پای بر روزنامه‌ای که اسم جلاله دارد، بگذارند. عجبا از این درک و شعور! 

در پایان ما دانشجویان انقلابی دانشگاه صدا و سیما ضمن محکوم کردن  این اقدام سخیفانه و دون شأن دانشگاه صدا و سیما هشدار می‌دهیم که صبر جوانان انقلابی در دانشگاه صدا و سیما درحال لبریز شدن است، اگر با چنین تفکرات و اقدامات انحرافی در اسرع وقت برخورد قانونی و انقلابی صورت نگیرد مطابق با بند -میم- وصیت نامه امام راحل اقدام خواهیم کرد.»

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *