منحرفان امروز، باید از فتنه گران دیروز عبرت گیرند

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در بیانیه‌ای به مناسبت نه دی تصریح کرد: منحرفان امروز، باید به فتنه گران دیروز به دیده عبرت بنگرند و بدانند که ملت ایران گرچه  نسبت به مسائل معیشتی و اقتصادی گله مند است لکن نسبت به آرمان ها و ارزش های انقلاب وفادار است.

در این بیانیه آمده است: یوم الله نه دی تجلی و ظهور عینی بصیرت و فهم ولایی مردم آگاه و ولایتمدار ایران اسلامی می باشد. نه دی ۸۸ نشان‌ برتری اراده مردم بر خواست نامشروع قانون شکنان است.نه دی مشت محکم مردم بر دهان کسانی است که راه نیل به خواسته هایشان را اردو کشی خیابانی و نادیده گرفتن قانون و منافع ملی کشور میدیدند. نه دی عینیت آشکار، الله مع الصابرین است. ای کاش قدرت طلبان بی بصیرت حماسه تاریخی حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۲خرداد را با  گوش جان سپردن به وسوسه ی مستکبران و منافقان و بدخواهان نظام و انقلاب به کام ملت و رهبر عظیم الشانمان تلخ نمی کردند.

در این بیانیه تصریح شد: نه دی پیام و نشان آشکار به کسانی است که خیال خام انحراف در اصول و ارزش های انقلاب را در سر دارند. کج اندیشان و بد خواهان انقلاب بدانند که ما مدافعان ارزش های انقلابمان هستیم و با هیچ کس عقد اخوت نبسته ایم. انقلاب اسلامی جریانی پویا و زنده و در حال حرکت است مسلما در هر جریان پویایی عده ای پای همراهی خود را از دست میدهند لکن این دلیل توقف انقلاب نیست چون انقلاب قائم به اشخاص نیست این اشخاص هستند که به برکت انقلاب فرصت خدمت پیدا میکند و برای شکل گیری چنین فرصتی  باید قدردان و مدیون انقلاب و فرصت پیش آمده باشند. قدرناشناسان انقلاب بدانند که تاریخ اسلام و انقلاب پر است از خیانت بزرگانش و با ناسپاسی قلیلی خللی در مسیر حرکت انقلاب به سمت اهداف و آرمان هایش پیش نخواهد آمد.

همچنین در این بیانیه تاکید شد: ملتی که ادامه نهضت حسینی را در لبیک گفتن به ولی خود یافته اند‌ هرگز شکست نخواهند خورد .نه دی نمایان ساخت که هر گاه پای ارزش های اصیل انقلاب اسلامی به میان بیاید ملت در صحنه خواهند بود و این در میدان بودن ملت، مهر باطلی بر نقشه ی فتنه گران  و فریب خوردگان داخلی و ایادی شان در آن سوی مرزها است که گمان می برند که با تبلیغات و تحرکات شیطانی می توانند در عزم ملت ایران در رسیدن به ارزش ها و آرمانهای اصیل انقلاب اسلامی انحراف ایجاد کنند.

در بخش دیگری از این بیانیه خاطر نشان شد: اکنون که قریب به حدود هشت سال است که از فتنه ننگین خواص علیه ملت، گذشته است متاسفانه هنوز شاهد تکرار لجن پراکنی عده ی قلیلی از پیاده نظام  این جریان در فضای دانشگاه هستیم این مسئله نشان دهنده ی این موضوع هست که هنوز تبیین کافی در خصوص ابعاد این فتنه انجام نشده است و لذا ضرورت دارد مسئولین دانشگاه و اندیشمندان دانشگاهی با دیدی ژرف اندیشانه تر به بررسی علل و ریشه کاوی بروز چنین اتفاقاتی بپردازند و به بزرگداشت نهم دی در یک روز اکتفا نکنند چرا که این روز و این فتنه به شاخصی برای عیار سنجی فعالان سیاسی فرهنگی کشور بدل شده است و باید به این فتنه به دید یک عبرت که روشنگر آینده هست، نگریسته شود و به عنوان یک معیار برای اقدامات خود در نظر داشته باشند چرا که بد خواهان داخلی و خارجی  انقلاب در این برهه، دریافته اند که با شیوه های سخت نمی‌توانند اهداف شوم خود را پیاده کنند و از این جهت سعی دارند با تحریف مطالبات صحیح و اساسی ملت دوباره در فتنه ای جدید بدمند.

همچنین در این بیانیه اظهار شد: منحرفان امروز، باید به فتنه گران دیروز به دیده عبرت بنگرند و بدانند که ملت ایران گرچه  نسبت به مسائل معیشتی و اقتصادی گله مند است لکن نسبت به آرمان ها و ارزش های انقلاب وفادار است. ملت ما در نهم دی ماه۸۸  نشان دادند مسلکشان مسلک حسینی و راهشان راه عاشورایی است ‌و ترسی از تهدید و تحریم ندارند لکن انتظار ما از دولت جمهوری اسلامی قدردانی عملی از چنین ملتی است و قدردانی عملی معطوف به حرکت جهادی در جهت رفع مشکلات معیشتی ملت است و تجربه ثابت نموده است که این مسئله جزء با تکیه بر ظرفیت های داخلی این ملت و کوتاه کردن دست مسئولین نالایق و زالو صفت از ارکان اجرایی این کشور محقق نخواهد شد. توفیق روز افزون دولت در عرصه های گسترده خدمت رسانی به ملت بزرگ ایران را از خداوند متعال خواستاریم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *