دنیای تحول منتظر نمی‌ماند/ پیشبرد اهداف دانشگاهی فقط با تلاش امکان‌پذیر است

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری فارس استان تهران، حسین خنیفر عصر امروز در مراسم روز پژوهش در دانشگاه شهید مفتح شهرری اظهار کرد: شغل معلمی اتفاقی نیست و یک توفیق است؛ گویی دستی از غیب که ما را به این سمت کشیده و اگر ما نسبت به این کسبت و راهی که پیش گرفتیم، عشق و علاقه‌مان را بیشتر کنیم، هیچ شوقی لذت‌بخش‌تر از شغل معلمی نیست.

وی اضافه کرد: شما دانشجویان دارای سرمایه‌هایی با نام اساتید در سطح پردیس هستید و خود نیز باید دست یاری به سمت شما دانشجویان و معلمان دراز کنید تا با همیاری و وحدت بیشتر با کمک هم بتوانیم سرپرستی این دانشگاه را به افق‌های اهدافمان نزدیک کنیم.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان افزود: از امروز دیگر دانشگاه را یک نهاد مظلوم نشماریم بلکه باید از واژه شریف و آینده‌ساز و پویا و تراز اول استفاده کرده و روزی باید برسد این دانشگاه سرآمد و اسوه تمامی کشور شود. وقتی عشق و ذوق در معلمی همگن شود، محال سر تعظیم فرود می‌آورد و کارها خودبه‌خود به عمل می‌رسد.

خنیفر توضیح داد: ما در عصری هستیم که هر روز به آموزش نیازمندیم چون در آینده خیلی نزدیک با رشد صنعت هر ۷۰ روز یک بار آموزش‌ها تغییر پیدا خواهد کرد و دنیای تحول منتظر نمی‌ماند، ما باید خود را آماده کنیم تا در این دنیای تحول با حفظ ارزش‌های‌مان تعبیر شده تا بتوانیم پایا و ماندگار باقی بمانیم.

انتهای پیام/ذ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *