دانشجویان ۵ کشور محور مقاومت از سردارحاجی زاده تقدیر کردند

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در گردهمایی نود و سوم اساتید بسیجی تهران بزرگ، تقدیر ویژه‌ای توسط نمایندگان مردم فلسطین، لبنان، عراق، سوریه و یمن از سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه پاسداران صورت گرفت.

در این مراسم که شب گذشته در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، دانشجویانی از کشورهای فلسطین، لبنان، عراق، سوریه و یمن نیز حضور یافتند تا به پاس حمایت نظام جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران از ملت‌های مظلوم محور مقاومت که سال‌هاست مورد تجاوز جریانات تکفیری، صهیونیستی، آمریکایی قرار دارند، تقدیر ویژه‌ای از سردار حاجی زاده به عمل آورند.

حضور سردار حاجی زاده و سخنرانی ویژه‌اش در این گردهمایی بزرگ، ضمن ارائه ابعادی شگفت آور از توانمندی های علمی و دستاوردهای صنعت دفاعی و موشکی کشور، با رونمایی فیلمی جدید از عملیات‌های هوایی نیروی هوافضای سپاه پاسداران در نابودی مواضع تکفیری ها در عراق و سوریه همراه بود.

در این فیلم، آخرین دستاوردهای تکنولوژیک هوافضای سپاه پاسداران و شیوه‌های نشانه گیری و شلیک های دقیق موشکی به اهداف در هزاران کیلومتر دورتر از خاک کشور که با هدف نابودی عوامل و پایگاه‌های داعش صورت گرفته است، به نمایش درآمد.

پایان بخش این قسمت از اجلاس بسیج اساتید تهران بزرگ، برگزاری مراسم ویژه تقدیر جوانان محور مقاومت از سردار حاجی زاده بود.

پس از سخنرانی سردار حاجی زاده، دانشجویانی از کشورهای فلسطین، لبنان، عراق، سوریه و یمن روی سن رفته و با اهداء تابلویی منقوش به تصویر بیت المقدس و عبارت «القدس لنا» به سردار حاجی زاده از تلاش‌ها و حمایت‌های بی دریغ نیروی قدس و نیروی هوافضای سپاه پاسدران از مردم مظلوم این کشورها در برابر تروریسم قدردانی کردند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *