سخنرانی سلایق مختلف برای اولین بار در مقابل رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مراسم روز دانشجو و یادواره جوان‌ترین شهید مدافع حرم، شهید مصطفی موسوی بعدازظهر امروز با حضور علی‌اکبر ولایتی رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد، فرهاد رهبر رئیس این دانشگاه، سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه پاسداران محمد رسول‌الله(ص) تهران بزرگ و جمعی از مسئولان دانشگاه آزاد در واحد تهران غرب این دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم سردیس شهید مصطفی موسوی رونمایی شد.

در ادامه مراسم روز دانشجو با سخنرانی چند تن از دانشجویان از جناح‌های مختلف ادامه یافت.

در ادامه این مراسم ولایتی در سخنرانی خود گفت: امیدواریم جلسات دیگری با دانشجویان داشته باشیم و فقط روز دانشجو نباشد.

وی همچنین از پدر و مادر شهید موسوی که در این مراسم شرکت کردند تشکر کرد.

در ادامه مراسم از پدر و مادر شهید موسوی و برگزیدگان دانشگاه آزاد تقدیر و تمبر منتسب به شهید موسوی رونمایی شد.

در میان سخنرانی افراد مختلف، فریاد استکبارستزی دانشجویان در سالن طنین‌انداز می‌شد و شعارهایی مانند «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر فتنه‌گر» و «مرگ بر منافق» از سوی دانشجویان گفته می‌شد.

همچنین ولایتی در صحبت‌های خود از فرهاد رهبر خواست تا مشکلات علیرضا کریمی کشتی‌گیر کشورمان برطرف شود.

این برای اولین بار در تاریخ دانشگاه آزاد اسلامی است که دانشجویان از سلایق فکری و سیاسی مختلف این دانشگاه آزاد در مقابل رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد سخنرانی کرده و به بیان مسائل و مشکلات پرداختند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مراسم روز دانشجو با حضور مسئولان دانشگاه آزاد در واحد تهران غرب این دانشگاه برگزار شد و چند دانشجو به نمایندگی از دانشجویان دانشگاه آزاد صحبت کردند.

مهدی کریمی یکی از نخبگان دانشگاه آزاد در سخنرانی خود از آمادگی نخبگان برای همکاری با مسئولان دانشگاه خبر داد و گفت: در دوره مدیریتی جدید باید ساختارها بازنگری شوند و ما خواستار تسهیلاتی برای فرصت مطالعاتی و کاهش شهریه هستیم.

در ادامه امیرتیمور طاهری دبیرکل اتحادیه تشکل‌های سیاسی ـ اسلامی دانشگاه آزاد گفت:‌ دانشگاه آزاد اوضاع خوبی ندارد و رمز غلبه بر این مشکلات اتحاد است.

وی خطاب به ولایتی گفت: شما که دیپلمات‌ترین مرد ایران هستید می‌دانید پیشرفت سیاسی فرهنگی نیازمند بستری آرام است و یکی از رموز موفقیت دانشگاه آزاد استفاده از تمام پتانسیل دانشگاه بوده است.

طاهری افزود: دانشجویان ما اعم از اصلاح‌طلب و اصولگرا باید بدون ذره‌ای واهمه بتوانند نظرات خود را مطرح کنند.

دبیرکل اتحادیه تشکل‌های سیاسی ـ اسلامی دانشگاه آزاد گفت: شنیده بودیم که به تشکل‌ها نگاه ابزاری می‌شود ولی امروز تشکل‌ها اصلاً دیده نمی‌شوند.

یکی دیگر از دانشجویان گفت: دانشگاه آزاد بیشترین شهدای مدافع حرم را داشته است و از رؤسای دانشگاه می‌خواهیم حقوق مدیران را نیز اعلام کنند.

وی افزود: فرهاد رهبر در ادغام سه معاونت برای چابک‌سازی عمل کرد ولی بیم آن می‌رود که معاونت تازه‌تأسیس آن قدر بزرگ شود که در وظایف سایر معاونت‌ها اخلال ایجاد کند.

وی از ولایتی نیز خواست که برای برنامه‌ریزی در مورد واحدهای ضررده دانشگاه که در مدیریت معیوب قبلی با ضرر مواجه شدند، اقدام کنند.

انتهای پیام/ 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *