نباید مطالبه رهبری مبنی بر استفاده دانشجویان از تریبون نمازجمعه فراموش شود/ لزوم سخنرانی مجدد دانشجویان در نماز جمعه

محمدرضا گلرو مفرد دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی استفاده دانشجویان از تریبون نماز جمعه برای بیان دغدغه‌ها و مطالبات دانشجویی، گفت: زمانی که این مطالبه از سوی رهبر معظم انقلاب مطرح شد شاهد چند سخنرانی توسط دانشجویان در تریبون‌های نماز جمعه در شهرهای مختلف بودیم ولی متاسفانه بعد از گذشت بیش از یک سال از مطالبه معظم‌له؛ عملا این کار تعطیل شده و دیگر تریبون نماز جمعه به دانشجویان داده نمی‌شود.

وی ادامه داد: انتظار تشکل‌های انقلابی این است که تریبون نماز جمعه دوباره در اختیار دانشجویان قرار گیرد تا دانشجویان بتوانند مطالبات و دغدغه‌های خود را بیان کرده و با مردم درمیان بگذارند.

گلرو اظهار داشت: امیدواریم ستاد اقامه نماز جمعه کل کشور و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با همکاری هم این امر را تسهیل کرده و این مطالبه خردمندانه رهبری را جامه عمل بپوشانند.

وی گفت: لازم است برنامه مشخصی وجود داشته باشد تا مشخص شود چه روزهایی از سال دانشجویان می‌توانند از تریبون نماز جمعه استفاده کنند، اینگونه دیگر با گذشت روزها این مطالبه مهم به فراموشی سپرده نخواهد شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *