خوشحالی دشمنان قسم‌خورده نظام از توقیف روزنامه کیهان/ تیتر کیهان مصالح کشور را به خطر می‌اندازد یا مذاکره با شیطان؟

سجاد پرسه مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، در خصوص توقیف روزنامه کیهان گفت: تیتر روزنامه کیهان با عنوان «شلیک موشک انصار الله به ریاض» در خصوص پوشش خبری تهدید آل سعود و همپیمانانش در منطقه توسط یمن بود ولی اینکه چرا برخی از دوستان را ناراحت کرده و دستور به توقیف این روزنامه داده‌اند، مشخص نیست.

وی ادامه داد: تیترهای مستند و روشنگر کیهان هزینه‌های زیادی برای بعضی از آقایان داشته و کیهان همیشه این هزینه را به جان خریده است.

پرسه افزود: نکته جالب در خصوص توقیف روزنامه کیهان این است که این روزنامه به علت به خطر افتادن امنیت ملی توقیف شده است. در تیتر این روزنامه آمده هدف بعدی دوبی، سوال بنده اینجاست که امارات که یکی از هم پیمانان آل سعود و تکفیری‌ها و سلفی‌ها در منطقه است و تهدید آن توسط یمن چه کار به امنیت ما دارد؟

این فعال دانشجویی تصریح کرد: مسئولان در  وزارت ارشاد، شورای‌عالی امنیت ملی و دادستانی تهران، با این کارشان پیام حمایت برای رژیم‌های جنایتکار آل‌سعود و امارات فرستاده‌اند.

وی افزود: آقایانی که امروز دم از امنیت ملی و مصالح کشور می‌زنند پس در زمان امضای برجام کجا بودند؟ اگر تیتر یک روزنامه مصالح کشور را به خطر می‌اندازد مذاکره با شیطان بزرگ که بیشتر ضرر برای نظام داشت.

مسئول فضای مجازی بسیج دانشجویی استان تهران گفت: امام (ره) می‌فرمودند: «اگر دشمنان اسلام و انقلاب از اقدامی که انجام داده‌اید حمایت کردند، در حرکت خود شک کنید.»، حال کسانی که کیهان را توقیف کرده اند باید ببینند چطور دشمنان قسم خورده این نظام از توقیف روزنامه کیهان خوشحالند.

پرسه تصریح کرد: یک عده هم در داخل از اقدام شورای امنیت ملی برای توقیف کیهان دفاع کرده‌اند ولی اگر مصوبات شورای امنیت ملی برای آنها اهمیت دارد چرا در مسئله حصر سران فتنه از آن حمایت نمی‌کنند؟

وی اظهار داشت: باید به حاج حسین شریعتمداری خسته نباشید بگوئیم که سال‌ها با تیترهای به موقع و روشنگرانه خود همچون مادر تحریم‌ها در رابطه با تحریم‌های اخیر کاستا، دلسوز بودن خود را نشان داده است. این توقیف هم خارج از حکمت نیست حداقل دوستان در تحریریه کیهان چند روزی را استراحت می‌کنند تا با قدرت تمام بازگردند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *