طرح شمیم بصیرت دانشگاه آزاد به مرحله عملیاتی رسید

رضا نصیری مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: طرح شمیم بصیرت دانشگاه آزاد اسلامی با سه برنامه راهبری فرهنگی و آموزشی به مرحله عملیاتی خود رسید و تا پایان روز جمعه این هفته چهل پنج هزار و سیصد ساعت نفر برنامه‌های متنوع شیعه شناسی غرب شناسی قرآن شناسی جریان شناسی و همچنین رسانه‌های مکتوب و مجازی کانون‌های فرهنگی سنگرهای آتش به اختیار فرهنگی و هیات‌های مذهبی دانشجویی و کعده‌های تبادل تجربیات فرهنگی برگزار شده خواهیم داشت.

وی افزود: کانون‌ها و نشریات آموزش لازم را دیدند و انتظار داریم با همکاری معاونان فرهنگی و دانشجویی کار خودجوش دینی و فرهنگی اما هدفمند و تمیز را برای متحول کردن فضای دانشجویی واحدها آغاز کنند.

مدیر کل فرهنگی دانشگاه در ادامه افزود: به زودی کار آموزش و پاسخ به دغدغه سایر دانشجویانی که علاقه‌مند به تلاش در حوزه معرفت دینی، کار فکری برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی و نشست‌های تخصصی درباره موضوعات مهم نظام اسلامی هستند نیز آغاز خواهد شد.

نصیری اظهار داشت: با استعداد سنجی جدید از بین سایر دانشجویان واحدهای دانشگاه آزاد به زودی شاهد برگزاری دو طرح دیگر با عنوان شمیم معرفت و شمیم ولایت خواهیم بود.

وی ادامه داد: بخش کارگاهی اردوی شمیم معرفت پس از اتمام امتحانات ترم جاری در واحدهای استان هرمزگان و در کنار خلیج فارس برگزار و بخش معرفتی و تکمیلی آن در شهر مقدس قم با همکاری مراکز پژوهشی و دفاتر مراجع معظم تقلید و واحد قم دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد.

نصیری افزود: همه معاونان و مسؤولان ستادی دانشگاه همدل و یک صدا در جهت صیانت از سه اصل و رکن دانشگاه تراز انقلاب بودن آزاد و سربلند بودن و هویت اسلامی و انقلابی متحول و پیشرفته داشتن هم عهد شده اند و امیدواریم شرمنده مجاهدت شهدا و امیدی که در قلب پاک خانواده شهدا به وجود آمده نشویم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *