مهر ضیاء هاشمی بر تمبر ربع قرن فعالیت دانشگاه علمی کاربردی/ تقدیر از خانواده شهدای علمی‌کاربردی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مراسم گرامیداشت بیست و پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی صبح امروز یکشنبه ۱۷ مهرماه با حضور ضیاء هاشمی سرپرست وزارت علوم، محمدمهدی زاهدی و مسعود پزشکیان نمایندگان مجلس شورای اسلامی، محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در سالن اجلاس سران برگزار شد.

روسای سابق دانشگاه علمی کاربردی نیز به این مراسم دعوت شده بودند و مورد تقدیر قرار گرفتند ولی حسین بلندی و محمد اخباری از روسای سابق دانشگاه به این مراسم نیامده بودند.

همچنین در این مراسم چند نفر از دانشجویان شایسته تقدیر تجلیل شدند و خانوادهای شهدای فارغ‌التحصیل دانشگاه علمی کاربردی نیز مورد تقدیر قرار گرفتند که در این میان خانواده شهید محسن حججی نیز حضور داشتند.

دانشنامه دانشگاه علمی کاربردی به خانواده شهید محسن حججی تقدیم شد و یکی از مدال‌آوران این دانشگاه نیز مدال خود را به این خانواده اهدا کرد.

همچنین تمبر دانشگاه علمی کاربردی گرامیداشت ربع قرن فعالیت این دانشگاه رونمایی شد و ضیاء هاشمی سرپرست وزارت علوم بر روی این تمبر مهر زد و پزشکیان، هاشمی و زاهدی روی آن جملاتی را به یادگار نوشتند.

در پایان مراسم، دانشگاهیان دانشگاه علمی کاربردی برای تجدید بیعت با بنیانگذار جمهوری اسلامی به حرم مطهر امام خمینی (ره) رفتند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *