هیچ عذر و بهانه‌ای برای مسؤولان در بازگرداندن حقوق از دست رفته بورسیه‌ها باقی نمانده است

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مجمع دانشجویان و فارغ‌التحصیلان بورسیه در پی عنایت ویژه و چندباره رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی درباره لزوم پیگیری حقوق دانشجویان بورسیه‌ها بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: دانشجویان و فارغ التحصیلان بورسیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های انقلاب اسلامی و تجدید عهد برای سربازی در جبهه علمی و دانشگاهی، در پی عنایات حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی به موضوع احقاق حقوق دانشجویان بورسیه، مراتب قدردانی و سپاس بی حد و خالصانه خود را به محضر ایشان تقدیم می‌کنند.

مجمع دانشجویان و فارغ‌التحصیلان بورسیه اعلام کرد: پس از تذکرات مکرر معظم له دیگر هیچ عذر و بهانه‌ای برای مسئولان امر در قوه قضاییه، شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی برای کوتاهی در عملی کردن باز گرداندن حقوق از دست رفته بورسیه‌ها باقی نمانده است.

در پایان این بیانیه عنوان شده است: امید است که مسئولان ذی ربط اعم از قضایی، نظارتی و اجرایی بیش از این نسبت به پیگیری مساله بورسیه‌ها بی تفاوت نباشند چرا که در صورت هرگونه اهمال، مجمع مراتب را به صورت جدی پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *