آمادگی دانشگاه پیام نور برای بورس تحصیلی به جعفری دانشجوی نخبه افغانستانی

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، در پی انتشار خبری در رسانه ها مبنی بر اینکه مهدی جعفری دانشجوی نخبه افغانستانی که در دانشگاه پیام نور مدرک کارشناسی خود را اخذ کرده است و نفر اول کنکور مقطع کارشناسی ارشد رشته زمین شناسی شده است اما به دلیل بضاعت کم مالی قادر به ادامه تحصیل نیست، رستمی ابوسعیدی رئیس دانشگاه پیام نور از آمادگی این دانشگاه برای پذیرش وی خبر داد.

رئیس دانشگاه پیام نور ، با اعلام این خبر بیان داشت: پیرو تفاهم نامه دانشگاه پیام نور با وزیر تحصیلات عالیه افغانستان مبنی بر تخصیص بورسیه به دانشجویان افغانستانی، دانشگاه پیام نور آمادگی پذیرش این دانشجوی نخبه را دارد.

رستمی ابوسعیدی تصریح کرد: باعث افتخار است که دانشجویان دانشگاه پیام نور توانسته‌اند به پشتوانه کیفیت آموزشی این دانشگاه، رتبه های ممتازی در آزمون های تحصیلات تکمیلی کسب کنند و آقای جعفری نیز یکی از این دست  دانشجویان است.

رستمی در ادامه بیان داشت: بدون شک دانشگاه پیام نور که یک دانشگاه منبع محور با آزمون‌های استاندارد است توان تربیت فارغ التحصیلان کیفی در عرصه آموزش عالی کشور را دارد و این افتخار دانشگاه است که دانشجویان با عموما رتبه های متوسط به پایین و کم بضاعت را پذیرش نموده و  و این دانشجویان موفق به کسب رتبه های برتر کنکور در تحصیلات تکمیلی می‌شوند.

وی در پایان گفت: ما در دانشگاه پیام نور وظیفه خود می دانیم  این قبیل دانشجویان را پشتیبانی نماییم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *