نوریان در پیامی فرارسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، علی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را تبریک گفت.

در ابتدای این پیام آمده است: ماه مبارک رمضان،ماه تمرین اخلاص و بندگی فرصتی بود تا با درک مفاهیم الهی و توجه به خصلتهای نیک انسانی زمینه رجوع به فطرت پاک انسانی فراهم شود و در پایان این ماه بندگان رجوع به فطرت و بندگی را جشن می گیرند

همچنین در ادامه این پیام بیان شد: چه زیباست که بندگان خداوند عاشقانه و خالصانه با پرهیز ازلذایذ دنیوی راه را برای تغذیه بیشتر روح خود، زدودن غبار گناهان صیقل می دهند و چه نیکوست در روز جشن بندگی، ذخیره ای غنی و ارزشمند عاری از هرگونه آلودگی های دنیوی بدست آید.

در بخش دیگری از این پیام خاطر نشان شد: امیدوارم در این ماه پرفضیلت راز و نیازها و توسل به درگاه احدیت زمینه تهذیب نفس و بهره گیری ازآموزه های اخلاقی و انسانی را بیش از پیش مهیا کرده باشد. اینجانب فرارسیدن عید سعید فطر عید پرستش و بندگی را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج)، رهبر معظم انقلاب و همه هموطنان عزیز به ویژه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم. از خداوند رستگاری و عزت همگان را مسئلت دارم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *